| anonima188888 a întrebat:

Buna TPU, ma doare deasupra ochiului drept, sub spranceana inspre interior. m.a durut si la apasare si acum ma doare cand stau, e o durere surda cu caracter de presiune. e glaucom? am 15 ani si n-am avut probleme cu vederea. am mai simtit tipul asta de durere dar trecea repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RazvanC28 a răspuns:

Salut! Si eu am cateodata problema asta si mi se trage de la telefon, poate si tu exagerezi stand cu telefonul in mana.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

", e o durere surda cu caracter de presiune. e glaucom? am 15 ani "

du-te dom-le la medic și lasă diagnosticele online

| anonima188888 explică (pentru sierra1):

Pai la ora asta nu am cum, asa ca am zis sa întreb si eu aici