| Cosminovici18 a întrebat:

Mi s-a infundat urechea dreapta si mi s-a desfundat apoi iar s-a infundat si tot asa cred ca de la curent s-a infundat ca am umblat prin curent dar cum pot scapa de aceasta problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Noaptea incalzeste niste sare pune-o in cirap si apoi pune la ureche asa fierbinte, astepti pana se raceste, daca adormi ai grija sa fii cu urechea pe acel ciorap cu sare.
P.S stai cu urechea in jos.

4 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Un control orl o sa iti demonstreze ca nu este de la curent

| Cosminovici18 explică (pentru victorandrei):

De unde stii ca doar de ceara m-am curatat nu am facut dop

| lostsoul4ever a răspuns:

Incearca cu AudySpray e bun, cel putin la mine a functionat!

| ElenaABC a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Nu stiu cum poti scapa de problema, dar oricum dispare singura.