| anonim_4396 a întrebat:

nu am sani deloc si am aproape 20 de ani, chiar vreau sa am forme si nu stiu ce as putea face in privinta asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai resurse, faci implant, nu ai, trăiești (fericită) cu tine, așa cum ești

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un sutien cu vată sub cupă.

| NoOne18 a răspuns (pentru sadrian46):

Nefolositor raspunsul tau

| Donsavas a răspuns:

Faci exercitii fizice si iti cresc pectoralii puțin sau te ingrasi si se depune tesut adipos si in zona toracelui. Poate ai dereglari hormonale si de aceea nu ti cresc sânii. Poti discuta cu un endocrinolog, el se ocupa de astfel de probleme.

| Plato a răspuns:

Si eu chiar as vrea sa vad pe una ce-si face probleme in privinta creierului si culturii, nu doar a sanilor si fundului.
Dar de unde nu e, nici Dumnezeu nu cere.
Sa inteleg ca tu, ca femeie, tot ce ai de prezentat sunt sanii. Asta e nivelul tau? E tot ce ai de aratat? Interesant.

| NoOne18 a răspuns (pentru Plato):

Multumesc de raspuns dar chiar nu e folositor

| FoxyM a răspuns (pentru NoOne18):

Salutare! Nu ești singura care are acestă problemă. Sânii sunt formați din tesut adipos ceea ce îi face să fie mai mari însă nu și aspectuoși, dar pot deveni mușchi la fel ca mușchii fesieri prin exerciții fizice și o alimentație sănătoasă.

| Plato a răspuns (pentru NoOne18):

E mult mai folositor decat crezi. Regretabil e ca nu realizezi.

In fine, daca tu iti rezumi valoarea la sâni, cine sunt eu sa te conving ca esti mai mult?

| Dalmore a răspuns:

Poti doar sa te accepti asa cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru sanii poți sa îți pui implanturi, pentru fund exista exerciții care chiar funcționează (plus anumite alimente)

| Gabinnen a răspuns:

Hei. Eu te inteleg perfect, dar nu sunt complexata de asta. In afara de o operatie pentru marirea sanilor nu prea ai ce sa faci. Mna, mama natura nu e asa buna cu toate?
Eu zic sa te accepti asa cum esti, alte lucruri conteaza mai mult decat sanii mari, zic eu.