| anonim2345678910 a întrebat:

Uneori am mancari pe pielea penisului doar pe piele si ma scarpin uneori atat de tare incat mi se fac mici crapaturi si curge sange apoi se face cojba si chestia se repeta! Ma poate ajuta cineva? Va rog nu dati raspunsuri de genul,, Du-te la medic,,!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru stabilirea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Dacă e nevoie, acesta te va trimite şi la medicul urolog...

Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| EvilThoughts a răspuns:

Îmi pare rău, dar asta ar fi singura soluție. Nu te juca. Poate fi o infecție sau mai știu eu ce... Du-te la medic acum ca să nu te duci mai târziu.