| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am o intrebare, am fost luni la boli infectioase cu simptome de covid si inca nu mi-a venit raspunsul la test si e deja joi. Ce e de facut? Am sunat la spital insa nu prea raspund la telefon

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Asteapta inca 2 saptamani, iar daca simptomele dispar, atunci ti-ai revenit si esti "vaccinat" anti-covid.

| Felys a răspuns:

Trimite pe cineva la spital sa se intereseze daca nu poti lua legatura telefonic cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește asta https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10218041295087814&id=1349600498

Apoi vei înțelege de ce nu te bagă nimeni în seamă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu funcționează link-ul, caută pe Facebook Dragoș Smărăndescu.