| reb18 a întrebat:

Bună ziua am o întrebare am un băiețel de 1 luna și câteodată haraie în somn se poate de la colici cum se screme care ați mai pățit? Ii primul copilul întreb

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca haraie, inseaman ca are muci sau vreo problma la respirat, fiindca colicii sunt dati de dureri provocate de gazele din burta, iar simptomele sunt: stransul picioruselor sub burtica, scremutul si trasul parturilor.

| lpavel a răspuns:

Cred ca e de la putina raceala dar daca esti nelinistita din cauza asta consulta un medic, aici doar pareri vei auzi...