| Problemaanonima a întrebat:

Am o problema medica mai intima. Am suferit o contuzie in zona pelvisului, am fost la spital, am stat internat la urologie unde mi s-a spus ca nu am afectate organele genitale. Acum după două zile de la externare nu mai am dureri mari din cauza contuziei, dar mi s-a invinetit pielea dintre testicole si putin baza penisului ( nu ma dor nici teeticolele nici penisul, urinez normal).
Ce credeți ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal. Vanataia aceea (hematom) se va duce in timp. Nu-ti fa griji! happy

| Problemaanonima explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc de răspuns! In cat timp crezi ca o sa-mi treaca?

| Problemaanonima explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc de raspuns! In cat timp crezi ca o sa-mi treaca?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Problemaanonima):

In cateva zile aproapoe 1-2 saptamani cel mult

| Problemaanonima explică (pentru anonim_4396):

Inca o întrebare, testiculul drept este mai lasat decât celălalt stang, crezi ca este ceva grav?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Problemaanonima):

Daca incerci sa il misti si te doare atunci incearca sa nu faci miscari prea bruste. Stai linistit. Totul o sa fie bine. Nu este nimic grav!