| reb18 a întrebat:

Bună ziua, am o problema, mi-o apărut o dunga mai deschisa de la buric pana jos. Ce înseamnă? Menționez ca am avut o pierdere de sarcina, s-ar putea după aproape 6 luni sa nu dispara linia aceea? Menționez ca am dureri sub burta și dureri la urinare în partea stânga, nu mi-e rău, nu am sânii modificați deloc, se poate sa fi rămas însărcinată? Cine știe sa ma ajute va rog? Și ca luna acesta mi-a venit de doua ori menstruația, o dată septembrie 28 pana în 4 octombrie și acum în 23 octombrie pana în 29 mi-a venit mai puțin și maronie, ce sa înțeleg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Daca ai intretinut relatii sexuale neprotejate, exista sanse sa ramai insarcinata.

Totusi, durerea la urinare, suna mai mult a infectie bacteriana.Mergi la medic si ai grija de sanatatea ta, mai ales daca vrei sa ramai insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că este vergetură, nu poți scăpa de ea așa va rămâne, doar cu laserul o poți estompa