| anonim_4396 a întrebat:

Azi noapte am inceput sa simt niste chestii ciudate in fund, ca si cum ar misca ceva pe acolo. La inceput ma gandeam ca ar putea fi viermisori. Se poate sa nu fie de la viermisori? Cred ca si mai demult aveam aceasta senzatie (la cateva luni ), dar doar o zi apoi nu mai simteam nimic si n-am fost la un control pana acuma(doar odata cand eram mic cand am avut viermisori, dar a fost de mult si de atunci rareori mai aveam senzatia asta). Se poate sa fie pentru ca am spalat fundul cu apa rece, sau de la exercitiile Kegel? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu te speli cu apa rece la fund? Ai visat.

| Jigokunokishi a răspuns (pentru darrio2007):

Dupa dus mereu dau un jet de apa rece pe tot corpul.

| minrest a răspuns:

Vezi ca viermii aia sunt foarte mici, nu se pot simti decat ca mancarime, nu ca obiecte miscate. Exercitiile Kegel sunt pentru femei. Un an nou cat mai bun.

| darrio2007 a răspuns (pentru minrest):

Si pentru barbati.Pentru tratarea ejacularii precoce.

| minrest a răspuns (pentru darrio2007):

Bine de stiut. Mersi.

| Jigokunokishi a răspuns (pentru minrest):

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ai baut prea mult. Sau ai visat.

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Fugi la medic.

| RonaRona a răspuns:

Probabil ai visat. Odată am visat ca stăteam cu genunchii pe cărbune încins și chiar m-a ars. Când m-am trezit nu aveam nimic.