| Gilbert9 a întrebat:

in urma cu o saptamana mi-am sos o masea iar doctorul mi-a cusut gingia fiindca mi-a spus ca canalul maselei are legatura cu sinusul, problema este ca este a doua oara cand mi se rup firele. Prima data cand am fost trebuia sa le scoata dar ele se rupsese la 2 zile de la operatie si a trebuit sa ma coasa din nou urmand ca luni sa imi scoata atele iar in aceasta dimineata m-am trezit din nou cu ele rupte. Nu stiu ce se intampla am urmat pasii pe care mi i-a zis doctorul sa reziste sutura dar in dar si de data aceasta la fel m-am trezit cu ele rupte, c credeti ca se va intampla? Ma va coase din nou luni? Se poate vindeca si fara sutura, m-am saturat sa tot stau asa cu grija si restrictie la mancare sa nu cumva sa se rupa lamboul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| madalinannndrei a răspuns:

Eu zic sa schimbi doctorul.