| RobertAndreiHell a întrebat:

Incep sa mentionez ca am 15 ani si acum ceva timp mi-a aparut in testiculu stang o biluta mica cand eram mai mic ma jucam cu acea biluta acum 1-2 ani dar acum ma ingrijoreaza deoarece am spus cuiva de ea si mi-a spus ca sa-r putea sa fie nod care din el se formeaza cancer testicular. Acum imi este frica si caut un raspus este o biluta mica putin mai mica ca unghia si pot sa o mut prin tot testiculul si imi este frica ma poate ajuta cineva va rog Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Esti nebun daca ai stat atat-spera sa iti spun ceva oki.

| giony54 a răspuns:

Nu te mai juca cu ea si mergi urgent la un medic.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Cel mai intelept ar fi sa te duci la medic!