| RobertAndreiHell a întrebat:

Incep sa mentionez ca am 15 ani si acum ceva timp mi-a aparut in testiculu stang o biluta mica cand eram mai mic ma jucam cu acea biluta acum 1-2 ani dar acum ma ingrijoreaza deoarece am spus cuiva de ea si mi-a spus ca sa-r putea sa fie nod care din el se formeaza cancer testicular. Acum imi este frica si caut un raspus este o biluta mica putin mai mica ca unghia si pot sa o mut prin tot testiculul si imi este frica ma poate ajuta cineva va rog Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal Robert baiatule nu crede in vorba altuia ca asa iti face rau psihic mergi ma sigur la un medic de familie cerei o trimitere la ginecolog sa te vada si totul va fi ok!

si nu te mai lua dupa Gura lumi ori cai ruda ori cai strain nimeni nu iti vrea binele happypaapa