| AddaRosee a întrebat:

Bunaa..De cateva ore am o durere enervanta dar nu insuportabila care ma apasa intr-un fel mai jos de buric..am incercat sa dorm poate dispare...n-a disparut straight face..Stie cineva de la ce e? Nu m-am lovit sau ceva...Mersi :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cortex a răspuns:

Daca te referi la zona fericirii probabil te-ai distrat cam mult si a aparut un fel de infectie, care va trece. Daca nu la asta te referi, probabil e de la ovare, nu stiu prea multe amanunte despre asta dar te poti documenta

| AddaRosee explică (pentru Cortex):

Am spus mai jos putin de buric, mai sus de 'zona fericirii' cum i-ai spus tu.

| Life33 a răspuns:

Citi ani ani?
Paote corpul tau sufera schimbari si iti vine ciclu.
Nu iti fa griji este firesc la o domnisoara asa ceva.
Iti va trece.