| ChuckybooM a întrebat:

Calciul sau vitaminele te ajuta sa te inalti? Ce fel de vitamine actioneaza eficient? (va rog nu-mi spuneti fa sport, inot, baschet pentru ca deja fac baschet) Sunt doar curioasa... ( lasati-ma cu laptele, fructele si legumele ca le mananc/beau la greuhee hee ).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ChuckybooM explică:

Arghinina este un acid necesar persoanelor de peste 30 de anihee hee.

| aliosha76 a răspuns:

Ia Arginina. ajuta hormoni de crestere.