| RadioactiveUranium a întrebat:

Cand sar si alerg ma doare foarte tare burta jos in dreapta.cryingcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| claudiucop a răspuns:

Te doare ficatul, el e in dreapta, in stang e splina pentru andrei de mai jos care e dezionformat. Iar ficatul te doare de la oboseala, supraefort, nemancat, nedormit, stres! Ia o mai usor cu antrenamentele, cu alergatul happy hidrateaza -te mereu. succes

| AndreiP98 a răspuns (pentru claudiucop):

Multumesc ca mi-ai zis...

7 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

De la prea mult efort şi nu respiri corespunzător când alergi ai dureri de splină.Nu este ceva grav, dar sa inspiri pe nas şi să expiri pe gură!

| AndreiP98 a răspuns:

E posibil sa fie splina, care te doare cand faci prea mult efort.

| DaNaDoT a răspuns:

Nu vad intrebarea. A mancat-o cainele?

| TeDy_5844 a răspuns:

Tot timpul?