| Dededodo a întrebat:

Cand te dezvirginezi atuncea pe moment iri curge sange sau dupa cateva zile sau ore? Am facuto cu prietenul meu acuma 2 -3 zile dar atuci acolo nu mi-a curs nimic dupa ma durut burta si aseara am avut niste picaturi ai mult sange am crezut ca sunt pe menstruatie si cand mi-am pus un absorband nu imi mai curge, ce mi sa intamplat am ceva probleme, sau se poate sa iti curga dupa sange cand te dezvirginezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal sangerarea incepe imediat sau in decurs de cateva minute. Sangerarea dupa 3 zile nu este de dezvirginare, ci arata ca probabil ai luat o infectie genitala. Ar trebui sa te vada un ginecolog.