| MisterDariusBoy a întrebat:

Care ati folosit crema Skinoren. dati-mi niste pareri.cum e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Eu am folosit-o insa nu a avut efect fara zynerit, combinate te scapa de acnee/cosuri etc in mai putin de 2 zile.

| andreyusnice a răspuns:

Eu o folosesc in continuare!
Este buna si da rezultate(dupa mai multe ungeri(vreo 2-3))!
Inainte foloseam Skinoren gel, dar se duceau mai greu...
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu o folosesc de 3 zile si nu prea sunt mutumita de ea.