| Rienmedire a întrebat:

Care este cel mai calitativ tutun, ce brand produce asta? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Soiurile de tutun cele mai calitative sunt cele crescute in zona Golfului Mexic, mediul si atmosfera fiind ceea mai prielnica din aceea zona.
(de exemplu soiul Golden Virginia)

| Rienmedire explică (pentru Bula):

Ma refer la ceva ce pot sa imi comand din Ro, sa imi vina acasa. sa imi fac eu tigari acasa

| Bula a răspuns (pentru Rienmedire):

Soiurile Virginia si Golden Virginia se pot cultiva (si se cultiva) si pe teritoriul Romaniei.
Daca ai gradina, poti incerca sa cultivi si tu pentru uz propriu.

4 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Reclama la tutun este interzisa.

| Zuzu1991 a răspuns:

Trabucurile originale cubaneze care sunt ilegale in state