| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza operatia estetica la nas? Sant interesanta daca raman cicatrici dupa operatie, puteti sa-mi recomandati un medic care se pricepe bine la asta.Multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

O rinoplastie dureaza in jur de 30 min, maxim o ora depinde si de cum e nasul.

Daca ar ramane cicatrici iti dai seama ca nimeni nu ar mai apela la astfel de operatii, poate ca vor ramane mici semne, un medic plastician iti poate da mai multe detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.chirurgie-estetica.ro/rinoplastia.htm#6, E bun doctorul acela, citeste pe site mai mt informmatii, te va contacta el, du-te acolo la contact :)

| DianaS33 a răspuns:

Iti pot recomanda pe cineva foarte bun in domeniu, Silvia Stanculescu! Iti va raspunde la toate intrebarile si te va ajuta sa iei cea mai buna decizie! https://silviastanculescu.wordpress.com/