| viopop54 a întrebat:

Cata incredere se poate avea in tratarea cu bionenergie? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tratarea cu bioenergie nu exista, daca te simti bine dupa un asemenea tratament este fie datorita efectului placebo (crezi ca functioneaza deci are un mic efect pozitiv) sau fiindca corpul tau s-a ajutat singur intre timp.

3 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

Astea-s prostii!

| matrixismyname a răspuns:

Nu poti avea incredere in asa ceva... astea sunt la fel ca vrajitoarele...iti zic doar ceea ce vrei sa auzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ZERO incredere. In 100% din cazuri, bioenergia NU functioneaza.