| 3Lorre a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac unei femei bolnave? (are tumora), ca sa o inveseleasca.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| InvertedDeformity a răspuns:

Cred c acel mai frumos cadou ar fi o felicitare scrisa chiar de tine.Vezi sa fie ceva legat de speranta, legat de viata sau daca vrei ceva care sa o impace.Nu cred ca un cadou o poate inveseli.Iar pe langa felicitare, daca vrei, ii poti cumpara un talisman sau ceva simbolic.