| andreeea315 a întrebat:

Ce imi puteti recomanda sa scap de insomnii? E o chestie mai ciudata, adica înainte de culcare ma duc la toaleta de multe multe ori. Chiar daca nu fac mai nimic, tot am impresia aia stupida si daca nu ma duc, nu adorm. Sa zicem ca in vreo 2 ore adorm (foooarte greu) dupaia ma trezesc in toiul noptii si iar ma duc la baie (de data asta doar o data) si iar nu mai prea pot adormi. Stiu ca e ciudat, da am doar 13 ani jumate si deja am insomni, help me, pleaseee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Sfatul meu ar fi sa mergi la medic. Dusul des la toaleta fara a face mare lucru poate sa aiba si alte motive, gen infectie urinara, etc.

Ar fii bine sa mergi cat mai repede la medic.

| MistretulPufos a răspuns:

Si eu am aceiasi problema laughing))