| Cr7adi a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa joc foarte foarte bine fotbal ce ma ajuta driblingul pasele controlul viteza pe ce sapun accent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Uita-te la baiatul asta si poate inveti ceva de la el:
http://filme.bizi.ro/......dbh2d.html

| St3fa a răspuns:

Pai uitatele la laty cum se joaca si mai fura din miscari! Eu stiu juca fotball asa am invatat. cEl mai simplu e in poarta numai sa nu-i dea in cap si in teren e simplu daca nu faulteza.

| alecs94 a răspuns:

Pe rezistenta

| MadNNNeS a răspuns:

Pune accent pe viteza, rezistenta si pase. Sunt cele mai importante si eu fac fotbal dar fara ele poti sa driblezi fff bine dar daca nu ai rezistenta si pase degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu joc la Steaua Junior SI sunt mijlocas central si pe postul ala iti minte(creieruu echipei)si imi trebuie doar rezistenta pasele si sutul si unpic dribling ca daca te complici la jumatatea terenlui echipa ta poate fi in pericol de a lua goooolllll! sEbY

| Alex08 a răspuns:

Eu am pus pe dribling, control si viteza si m-a ajutat foarte mult si te sfatuiesc sa faci la fel