| SorinELoo7 a întrebat:

Cei care v-ati uitat la Happy Hour, cum vi s-a parut acel eveniment cu Cristian Gog sa-si puna viata in pericol? Credeti ca a fost trucaj timpul pauzei de publicitate? Scuzati categoria, dar n-am gasit una potrivita...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la medic.

| SorinELoo7 explică (pentru Pawesome):

De ce?

| Pawesome a răspuns (pentru SorinELoo7):

Va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| SorinELoo7 explică (pentru Pawesome):

Ce treaba are medicul cu intrebarea mea?

| Dackvareder123 a răspuns (pentru Pawesome):

Esti prost? Sau ceva virus...

| Pawesome a răspuns (pentru Dackvareder123):

Mai treci pe la scoala. Daca nu posteaza la catgeoria potrvitia ii vina lui nu a mea.Si la ultima verificare nu sunt prost.

| SorinELoo7 explică (pentru Pawesome):

N-am gasit o categorie mai potrivita... ce nu intelegi MatusaAgata!?

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Gandeste putin. In sala acolo erau telespectatori. Nu prea putea sa fara un trucaj

| SorinELoo7 explică (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Da, la asta ma gandeam si eu...

| AnneAn a răspuns:

Eu ador magicienii.Di lucrez si eu la niste trucuri...Sunt incepatoare.Dar idolul meu este Dynamowinking...Nujtiu de voi dar e mai tare decat Cristian Gog..Si ce face Dynamo e real nu's trucuriwinking.

| AnneAn a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la Dynamowinking...E mai tare decat Cristian Gog dupa parerea mea.

| SorinELoo7 explică (pentru AnneAn):

Dynamo este cumva pe postul Dyscovery? Spune-mi ziua si ora in care se difuzeza...

| AnneAn a răspuns:

Sincera numai stiu in ce zi dar stiu ca la ora 9. Poti sa te uiti si de pe youtube..Iti dau eu un link http://www.youtube.com/watch?v=DHQYVgIUrMs&feature=related eu as vrea sa fac ce face el>:D< Funda?:O3 :))

| AnneAn a răspuns:

Sti ce? Daca nu-ti convine nu citi si nu comentawinking