| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Daca ai mancat creta, la analizele de saliva vor aparea substantele ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

De ce dracu ai mancat creta!?!? laughing

| SatanaInIzmene a răspuns:

De ce ai mancat creta, in principiu?

| BlueOctober a răspuns:

rolling on the floor)depinde cand ai mancat si cand ai facut analizele.De ce ai mancat creta?

| Ðσℓℓɴιηנα explică:

Ca sa scap d sc.

| GeorgeAlexandruuu a răspuns:

Faci febra de la creta laughing. asa mancam si eu in generala laughing

| andreea_4336 a răspuns:

Ha ha e buna creta? probabil ca nu...

| alexqq a răspuns:

Ai vrut sa scapi de scoalalaughing