| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Reformulez: Daca ieri si alaltaieri am mancat creta, si azi dimineata mi-or luat proba de saliva, substantele din creta vor fi in rezultat? (Maine vin rezultatele, dar trebuie sa inventez o scuza plauzibila ca sa scap, daca se gaseste.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Creta nu iese decat din probele de sperma. deci poti sa stai linistita.

2 răspunsuri:
| Alemoni a răspuns:

Nu stiam ca, creta este comestibila. WOW

| Ðσℓℓɴιηנα explică:

Poi... are un gust oribil si faci febra daca mananci, si am vrut ieri sa nu merg la scoala.