| miki_6623 a întrebat:

Daca am un tatuaj cu henna, si bat unu normal pe deasupra lui, are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Nu as putea sa iti rasp cu exactitate insa de ce nu mergi la un salon sa iti faca un sablon dupa tatuajul cu henna iar mai apoi cand scapi de el sa ti-l faci permanent? Bafta

| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu vei pati nimic.