| xhitarox a întrebat:

Dacă EKGul mi-a ieșit normal atunci ar trebui sa ma mai îngrijorez? Încă mă simt rău dar mi s-a spus ca e doar anxietatea si atacurile de panică.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să te ingrijorezi că e normal ekg-ul?

da, fii ingrijorat că ai intebat asta (unul normal n-ar fi făcut-o)

| xhitarox explică (pentru sierra1):

Deși ai formulat totul într-un mod atat de nepoliticos chiar m-ai facut să revin cu picioarele pe pamant si sa realizez cât de prost sunt. Mersi.

| sierra1 a răspuns (pentru xhitarox):

Ai fi vrut să te mințim frumos/politicos?

| dullcat a răspuns:

Cred ca iti provoci atacurile de panica si din cauza acestor griji inutile.