| Verdunkleten a întrebat:

De ce rusoaicele au tenul "perfect"? Fara cosuri, fara puncte negre. etc

12 răspunsuri:
| GnnAndra a răspuns:

Cate rusoaice ai vazut? De unde sti ca toate au tenul perfect. Adica e ditamai tara happy!

| Ciprian271 a răspuns:

Rusoicele sunt puternice si este frig in Rusia si de aia nu prea suntbacterii!

| hrdcore a răspuns:

Pai le ingheata cosurile si pica

| rox a răspuns:

Natia lorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te inseli, nu au tenul perfect, este doar o impresie. Nimeni nu are tenul perfectwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cine a zis ca n-au? crezi ca ele is scutite?laughingar vrea ele... poate isi rasfata tenul mai mult decat ceilalti dar asta nu inseamna ca nu au cosuri...sau poate folosesc photoshop mai binerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secret, zdarova ruski, idem Rasputin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu despre rusoaice daca au ten perfect dar polonezele il au :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt rusoaica si nu mereu am tenul fin.Adica atunci cand aveam 11 ani aproximativ aveam cateva cosuri. Dar nu asa multe ca romancele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fac tratamente sunt fraiere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt pe sfert rusoaika, si am o groaza de cosuri!winking

| ooooooops a răspuns:

Sati spun drept si eu sunt rusoaika pe jumatate ...si nu am tenul perfect am puncte negre si nu e corect ca rusoaicele au tenul perfect... e un mit