| anyry a întrebat:

Daca iti faci analize, doctorii afla daca mai esti virgina sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Te referi la analizele de sange/urina/fecale? Nu are nimeni cum sa afle daca esti sau nu virgina pe baza lor.
Daca in schimb faci un consult ginecologic si te uita,, jos" isi va da seama imediat daca nu mai esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Numai printr-un consult ginecologic la ginecolog, altfel nu!
Medicul nu va spune daca mai esti sau nu virgina!
Medicul va delara daca este himen perforat sau imperforat!
Te pup!

| Blamely a răspuns:

Doar la un control ginecologic se afla asta.

| vladv26 a răspuns:

Doar un ginecolog poate afla daca esti sau nu, un simplu doctor nu are cum sa afle

| Jokyo a răspuns:

Daca faci analize pentru subiectul ''virginitate '' da afla big grin

| Alin_Cristea_1999 a răspuns:

Esti minora te-ai dezvirginat si nu ai vrea ca parintii tai sa afle asa-i?

| anyry explică (pentru Alin_Cristea_1999):

Intre mine si parintii mei nu exista niciun secret si nu era vorba despre mine, desteptu pamantului. happy

| Alin_Cristea_1999 a răspuns (pentru anyry):

Ok scuze.