| AnneM123 a întrebat:

Daca nu pot sa trag suficient aer, ce medic ar trebui sa consult? O ecografie la plamani? Cam cat ar costa? Mentionez ca nu ma sufoc, doar ca nu pot sa trag tot aerul in piept

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Radiografie boss la pneumolog, ce sa faci cu ecografia la plamani.

| DanielVălean a răspuns:

Du-te prin bilet de trimitere de la medicul de familie și nu ai de plătit nimic. Medicul specialist va știi ce e de făcut. Sănătate!

| lamasanustefan a răspuns:

Covid-19