| Mayy a întrebat:

De ce ma doare abdomenul, cand fac sport, mai ales cand fac exercitii cu coarda? E posibil sa am >ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aigi1 a răspuns:

Pot fi multe motive unul febra musculara alta dereglari gastro-intestilale sau poate ca mananci inainte sa faci sport dar nu cred ca este un motiv sanatate!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai febra musculara.

| Ionela78 a răspuns:

Nu ai nimichappy.te doare deoarece ai depus putin mai mult efort decat era obisnuit organismul tau. daca neaparat vrei sa mergi la un medic poti merge la un consult.dar asta este.P.S:ca sa iti treaca mai fa exact ce ai facut.ai sarit coarda sau nu stiu ce ai facut tu si iti va trec! crede-ma e garantat 100%