| dianainsta01 a întrebat:

De fiecare data cand tin un regim o saptamana de exemplu, ma simt slabita si din cand in cand am ameteli dimineata. care ar fi motivul? nu ma infometez si nu tin diete disociate sau altceva, regimul clasic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darriya a răspuns:

E posibil sa ai o anemie, nu mai tine regim, mai bine du-te la un doctor care sa-ti faca niste analize, si de ce nu sa-ti dea si un regim potrivit pentru metabolismul tau si nu luat dupa ureche.

| Aannoonniimmuull a răspuns:

Ce fel de regim ai? De cate ori mananci pe zi si ce mananci la fiecare masa?

| dianainsta01 explică (pentru Aannoonniimmuull):

Depinde. eu sunt vegetariana, deci mananc doar legume si lactate degresate in acea perioada, si din cand in cand fructe. nu sar nicioata peste micul dejun care e mereu consistent, iar in restul zile mai mult ''ciugulesc'' si nu mananc niciodata dupa 5:30-6. cam atat.