| STEFANXxX a întrebat:

De fiecare data cind la mine miinele ingheata sau se incalzesc, se fac rosii, iar apoi cind pun mina pe ele apar niste pete albe care repede dispar.Imi spuneti ce e asta si daca e posibil sa scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Ai circulatia periferica(maini, picioare )slaba fa mai multa miscare, pune sangele in circulatie si cand stai la PC poti misca labele picioarelor iar seara inainte de culcare bea un ceai fierbinte(de tei)apoi tine picioarele in sus(pe perete) o sa fie bine sa vezi!

1 răspuns:
| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Si la mine e la fel happy Da ma mai trezesc pe strada ca nu-mi simt degetul mic de la picior sau si celalalt de langa el happy Si cand imi dau soseata jos si am uit e galben iar restul rosii happy Si nu-l simt.Iar inca ceva se scrie "cand" nu "cind" happy