| alexalexandrusincerul a întrebat:

De foarte mult timp,nu mereu,dar totusi destul de des, nu mai sting lumina in camera, adorm cu ea aprinsa pentru ca sunt foarte obosit seara.Ma scol cam intr o ora doua si apoi o sting si dorm normal.Pot avea probleme daca dorm doar o ora cu lumina aprinsa? Stiu ca fac cam des asta, ce i drept.Stiu si ca e periculos sa dorm in acest fel, dar daca nu e toata noaptea e mai ok? Sunt obosit seara si daca stau in pat adorm repede, fara sa sting lumina(care e cam departe de pat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| yoloqerty a răspuns:

E simplu... Imediat inainte sa te pui in pat stingi lumina. Oricat de obosit ai fii, tot ajungi la un intrerupator.

| alexalexandrusincerul explică (pentru yoloqerty):

Dar pot avea probleme daca am procedat pana acum cum am spus in intrebare?

| yoloqerty a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Pai. Depinde de la om la om, consulta un medic el va stii mai bine.