| Aoxkajcjw a întrebat:

De ieri ma doare in zona inimii, din cate stiu nu are cum sa te doara inima deci pieptul, nu stiu de ce..is putin trist ca nu mai am iubita, o avea legatura? Sau pentru faptul ca nu mai prea fac sport de 2 sapt ca am fost operat la picior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la doctor de ce stai sa ne intrebi pe noi, ei te vor consulta si vor vedea ce ai, noi ce sa i ti spune m nu te cunoaste m nu stim ce ai.Ce legatura are faptul ca nu ai iubită cu durerea de inimă? Si din ce cauza numai ai iubită, poate tot din vina ta, ca daca te ai purtat cu ea urît doar nu era fraieră sa stea cu unul ca tine.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să îi faci o vizită medicului.

| Bizon95 a răspuns:

Da, poti sa ai depresie si sa ai probleme la stomac de aia
stomacul si inima sunt destul de apropiate ca sa fie confundata zona unde doare

Răspuns utilizator avertizat