| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Povestea incepe asa: Aseara am dormit prost cu gatul si de azi dimineata ma doare incontinuu crying ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey!
Masaj in zona cu dureriwinking. De preferat sa pui si crema.

4 răspunsuri:
| *Lyttle.me* a răspuns:

Nu ai pentru ce! >; D< sa procedezi la fel daca se mai repeta.
Pup!:*

| Yugeen a răspuns:

Ai incercat un kineto-terapeut?

Nu ma refer la a incerca, la propriu, terapeutulhee hee ci terapia! tongue

Poti incerca si cu "leacuri babesti" si cu cateva exercitii de detensionare a musculaturii gatului dar... in locul tau as apela la un kineto-terapeut pentru a-mi face cateva sedinte de masaj.

Sper sa rezolvi cat mai repede problema asta pentru ca te inteleg si iti inteleg si oful... am trecut si eu prin astfel de... "povesti"! happy

O seara cat mai buna! happy

| infires a răspuns:

Buna.Si fratele meu a avut aceeasi problema.Mama i-a cumparat o crema cu care l-a dat pe gat de cateva ori si dupaaceea nu l-a mai durut.

Uite o poza cu crema fiindca eu nu prea stiu care e numele cremei:
http://i.imgur.com/Ndz76.jpg

La mine la farmacia a costat 10 lei.

| rob235 a răspuns:

Ai putea sa rotesti de cateva ori gatul, cateva extensii si ar trebui sa-ti treaca dupa o noapte de somn sau doua