Din câte am menționat în întrebarea anterioara am fost recent operată la ovarul stâng pentru ca am avut chist, a fost îndepărtat prin laparoscopie. Intrebarea este, pot rămâne însărcinată după aceasta operație? Eu și soțul meu ne dorim foarte mult un bebe, am 25 de ani, dați răspunsuri, dau funda. Ce trebuie să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata dupa aceasta operatie.

1 răspuns:
| Konstantinos99 a răspuns:

Copilul nu trebuie sa fie alegerea cuiva el e ceva firesc. Daca doctorul nu a mentionat nimic=>Deci va apucati de o seara romantica si vedeti rezultatul o data, de doua ori si vedeti daca se intampla cevahee hee)