Am fost operată recent la ovarul stâng pentru chist prin laparoscopie au trecut 24 de ore soțul meu a stat cu mine toată noaptea și mi-a oferit sprijin și acum după 24 de ore nu îmi da voie sa ma ridic din pat fără ajutorul lui oare de ce face asta? Credeți că mă iubește?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ca te iubeste, are grija de tine, stai in pat, sanatate multa.

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

E logic ca te iubeste, altfel s-ar fi dus acasa sa doarma, unde este mult mai comod decat pe un scaun la spital.Pretuieste-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru funda, ce varsta ai? Sa iti faca sotul un masaj la picioare sa dormi.

| SkandallKamataru a răspuns:

Ce intrebare laughing...

| CLaludiu1234 a răspuns:

Și normal că te iubește, că dacă nu te iubea cel mai probabil te lăsa și nu-i mai păsa de sănătatea ta

| JanetLili a răspuns:

Înseamnă că chiar sunt probleme daca nu ai siguranța acestui fapt?

Nu sunt probleme eu și cu sotul meu suntem căsătoriți de 7 ani doar ca la începutul relației au fost mici certuri din cauza părinților lui

| JanetLili a răspuns:

Înseamnă că chiar sunt probleme daca nu ai siguranța acestui fapt!