| ale19 a întrebat:

Dupa 3 teste de sarcina,toate negative mai exista vreo sansa de a fi insarcinata? precizez ca le-am facut in decurs de o saptamana, dupa aproximativ 2 luni de la contact, menstruatia a intarziat 3 saptamani dar intr-un final a venit...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Nu nu mai este nici o posibilitate sa fii ramas insarcinata mai ales ca ti-a venit si menstruatia! Succes in continuare si nu-ti mai fa atatea griji!winking

| Ella3133 a răspuns:

Daca a venit nu esti...

| ale19 explică (pentru Ella3133):

Ma gandeam la faptul ca exista si menstruatie peste sarcina sad

| Ella3133 a răspuns (pentru ale19):

Nu pentru ca embrionul creste in uter si nu se mai poate realiza acel "proces"

| n1445 a răspuns (pentru ale19):

Cand esti insarcinata nu mai iti vine ciclul timp de 9 luni happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te da batuta! Mai sunt sanse. Niciodata nu stii poate o sa ai copii cel putin sperr! Succes.