| Jita_Daniel_Ionut_1972 a întrebat:

Dupa cat timp dupa o fractura de femur poti sa mergi normal

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Atunci cand iti scoate tijele (agrfe, am avut si eu). Cam peste 1 an.

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Poate dura de la 1 luna la cateva luni in functie de varsta, organism si puterea lui de refacere, seriozitatea fracturii, cantitatea de calciu din organism si multi alti factori. Eu mai am si acum dupa ani dureri usoare atunci cand e inorat afara. Un medic specialist poate aproxima mult mai precis, raportat la situatia ta.