| ZitaRita a întrebat:

E chiar atât de grav sindromul Asperger? Nu o sa pot sa fac nimic în viață?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Celdrept a răspuns:

De unde ești? Câți ani ai? Poți să faci ce vrei dar nu ai încredere în tine, ai anxietate.

| Celdrept a răspuns:

Fa terapie daca ai bani nu mai pierde timpul inutil postând întrebări aiurea cand ști deja raspunsul! Eu nu îmi permit că mergeam, userii nu ne pot ajuta cu nimic! Te acepti așa cum ești nu ai ce sa faci! Sunt alții mai nebuni decât tine, decât mine, și sunt fericiți!
Daca nu ai depresie lupta sa ieși din Matrix, evoluează nu îți plânge de milă.
Handicapata nu ești! Doar te desconsideri prea mult.

| Sportacus123 a răspuns:

Ești doar leneș.

| ZitaRita explică (pentru Sportacus123):

Nu este adevarat! Dar pur si simplu nu pot sa fac nimic! Am incercat dar ma blochez

| painecuzahar a răspuns (pentru ZitaRita):

Faci terapie?

| ZitaRita explică (pentru painecuzahar):

Nu, nici nu stiu daca ajuta

| painecuzahar a răspuns:

Nu, e chiar o forma usoara de autism, o sa fii bine