| UmbraDeVulpe a întrebat:

E ok daca ma duc de la ora 11 dimineata pentru recoltare de secretie din uretra? Ca acum nu mai pot sa merg de dimineata de la 8, 9 e ok atunci si de la 11 daca nu mai poate sa ma primeasca mai devreme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se face programare telefonica.
Fara programare nu va primeste nicaieri, la astfel de analize medicale.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Tu ai citit mesajul meu?

Mai citeste-l odata ca NU poti merge deloc, daca nu ai programare facuta!
Suna la acel cabinet si fa-ti programare si-ti spun ei la ce ora sa mergi si ce pregatire anterioara este necesara.