| Steve9999 a întrebat:

E rau daca dupa ce masturbez ma doare destul de tare in zona lombara unde sunt rinichii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andryez a răspuns:

Sincer şi eu păţesc la fel, dar m-am programat la un consult medical de specialitate, chiar m-a speriat chestia asta, pe mine mă doare în zona inghinală şi durerea se duce până la rinichi, cel mai bine ar fi să consulţi un medic, el ştie cel mai bine ce să-ţi recomande, nu căuta răspunsul în alte părţi, ar putea să-ţi facă şî mai rău...

| Steve9999 explică (pentru Andryez):

Mersi de sfat deși nu e normal deoarece nu fac abuz, am 15 ani si nu o fac de un timp indelungat

| Andryez a răspuns (pentru Andryez):

Merci pentru fundiţăwinking

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai fix dupa ce faci asta te doare? Sau in general?

| Frank51 a răspuns:

Las-o mai moale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E No Nut November frate, nu se permite!

| Balalau95 a răspuns:

De cate ori te masturbezi pe zi si cati ani ai?

| Steve9999 explică (pentru Balalau95):

De 2 ori pe saptamana am 15 ani si 9 luni.ma cam doare tot spatele poate fi de la creștere? ca nu cred

| Balalau95 a răspuns (pentru Steve9999):

In teorie poate fi de la prostata, sau testicule, iar durerea poate sa radieze, adica sa fii lovit intr-o parte si sa te doara in alta parte (mie mi s-a intamplat serios la dureri de, dinti, chiar am avut probleme cu un dinte de jos, dar ma durea sus)

sincer, nu iti strica de nici o culoare un consult medical!