| anonim_4396 a întrebat:

Este ceva periculos pentru organism daca din cand in cand, o data la 2-3 luni fumez cate o frunza de nuc uscata?
Nu fumez tigari deoarece nu le suport in gura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Pai frunza de nuc contine iod,iodu poate face rau oamenilor in cantitati mari, o persoana care are cancer nu are voie nici macar sa treca pe langa nuc dar sa stea la umbra nucului ati dai seama ce ar pati daca ar consuma nuc, trege tu concluziile.

| PROFESSIONAL a răspuns:

Nu se fumeaza asa ceva, te poate afecta rau. Sunt doar prostii!