| SingleForOne a întrebat:

Este o legătură între durerea de măsea si amețeli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NisipLaMare a răspuns:

Are, pe sistem nervos se manifesta.
Ca sa nu mai zic daca nu iti face anestezie atunci cand o plombeaza si ai dureri, se intampla sa lesini.

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Da-ne mai multe detalii despre maseaua aceea! happy

| Anuket a răspuns:

O fi, dar n-am pățit să amețesc.

| anonimnicolae10 a răspuns:

Da am pățit sa am ameteli chiar și durere de cap de la masa, nu știu dacă are o legătură

| anonimnicolae10 a răspuns (pentru anonimnicolae10):

Masa? Tastatura...Masea am vrut să spun

| NisipLaMare a răspuns (pentru anonimnicolae10):

Are, pe sistem nervos se manifesta.
Ca sa nu mai zic daca nu iti face anestezie atunci cand o plombeaza si ai dureri, se intampla sa lesini.