| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt de felul meu ma emotiva. Uneori nu imi pot stapanii emotiile, si in plus incep sa tremur si imi tremura si vocea si imi transpira palmele ingozitor. Va rog din toata inima daca aveti vreo solutie sa mi-o ziceti.Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Pai...pe TPU nu prea poti sa dai sfaturi detaliate, dar as fi bucuroasa sa te ajut...adauga ingerita_pupacioasa@yahoo.com

| Last13Lucky a răspuns:

Trebuie sa fi mai sigura pe tine

| anonim_4396 explică (pentru Last13Lucky):

O sa incerc.Multumesc!

| eveliiina a răspuns:

Cand incepiu sa tremuri si nu sti de ce iti pierzi constinta sau incepi sa dai cu lucrurile pe jos sau sa plangi sau sa te hutului. inseamna ca faci atac de panica te panichezi poate tu nu iti dau seama de ce dar sub incostiientul tau stie. emotiile nu le poti stapani pentru ca sunt prea puternice uneori de ura, iubire, indiferenta, nepasare in general iubire su ey syfar de asta si am mers la psiholog a zis ca sunt emotiva si mi-a dat medicamente iar la urmatoarele sediinte ma va pune la aparat daca vrei sa stii mai multe uite id meu pink. world4