| EugenRapid a întrebat:

Exista pastile de la psihiatrie care cresc concentrarea sau iti dau energie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există.

| Fatamuntilor a răspuns:

Specialistul iti va da raspuns!

| johnnny123 a răspuns:

Eu mă întreb dacă există niște pastile care te-ar putea ajuta să nu-ți mai faci în fiecare zi câte un cont nou pe TPU când ai deja 20 de conturi active.

| EugenRapid explică (pentru johnnny123):

Fiecare face cum stie, doar nu jignesc pe nimeni, acum cine vrea raspunde cine nu, nu! oricum eu unu va respect pe dvstra ca dati raspunsuri ok.

| johnnny123 a răspuns (pentru EugenRapid):

Asta nu are legătură cu ce spun eu.

Întrebarea mea este de ce simți nevoia să-ți faci în fiecare zi câte un cont nou, să pui cinci întrebări de pe el și apoi să-l abandonezi, iar a doua zi să o iei de la capăt.

Tu chiar nu realizezi că este un comportament cel puțin ciudat?

Ți se pare o realizare faptul că reușești să creezi un cont gratuit și asta îți oferă satisfacție?

| EugenRapid explică (pentru johnnny123):

Exista o explicatie, ti-o zic in privat, nu e nimic neinregula cu mine ci o fac din alt motiv

| EugenRapid explică (pentru johnnny123):

Ti-am raspuns in privat cand ti-am dat cerere de prietenie, nicio satisfactie o problema tehnica laughing