| MariaNicoletaSirbu a întrebat:

Hei fetelor, cat v-a intarziat menstruatia? eu recent m-am bagat la o sala de sport si ciclul trebuia sa imi vina pe 6 iar acum este in 18, nu am avut contact sexual de o luna si ceva... doar atingeri si atat. ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Aveai din totdeauna data fixa? e prima data cand ti s-a schimbat data? mie nu mi se pare o problema, zi mersi ca a venit, totusi. nici mie nu imi vine la data fixa, niciodata nu mi-a venit, de obicei e la inceput, dar se mai intampla sa vina si la sfarsitul lunii... pai ce sa mai zic, raspunde-mi la cele 2 intrebari care ti-am le-am pus mai sus ca sa stiu ce sa-ti mai zic

| anonim_4396 a răspuns (pentru horansgang):

Nu aveam dintotdeauna data fixa...dar nu imi intarzia main mult de 10 zile. big grin si simptome nu am ..nu imi e rau nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru horansgang):

Nu aveam dintotdeauna data fixa...dar nu imi intarzia mai mult de 10 zile. big grin si simptome nu am ..nu imi e rau nimic.

| MariaNicoletaSirbu explică (pentru horansgang):

Nu aveam dintotdeauna data fixa...dar nu imi intarzia main mult de 10 zile.

| Ankesenamon a răspuns:

Hmm.fa ti pentru orice eventualitate un test, doar sa ti iasa din cap ideea asta!