| vegasvegas a întrebat:

Hei TPU, acuma un an am cazut rau cu bicicleta pe genunchiul stand si am avut o rana seriosa la picior in fine mi-a trecut dar ma supra si in ziua de astazi eu nu mai pot misca genunchiul stang in jos de tot ma doare ma apasa ceva acolo si am zis ca poate imi trece dar nimic cand am luat cazatura am curatit tot acolo la rana dar problema e ca rana a fost foarte adanca de imi vedeam osul miscand

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 27110012 a răspuns:

Date cu unguent cum ar fi diclac gel sau fastum gel iar daca durerea persista mergi la medic.